7 prieškambario baldų ir dekoro idėjos

Jūsų prieškambaris yra pirmas dalykas, kurį jūs ir jūsų svečiai pamato grįžę namo, ir paskutinis dalykas, kurį matote prieš išeidami. Taigi natūralu naudoti prieškambario baldus, kad sukurtumėte tvarkingą erdvę be netvarkos.

Nepriklausomai nuo jūsų namo dydžio, įėjimas dažnai yra viena iš mažiausių ir nepakankamai išnaudojamų erdvių jūsų namuose ar bute. Prieškambaris yra praktiškas – vieta, kur galima laikyti purvinus batus arba po ranka turėti skėtį, kad jį paimtumėte išeidami pro duris, tačiau tai nereiškia, kad negalite suteikti daugiau stiliaus.

Tinkami prieškambario baldai ir dekoro detalės gali paversti jūsų įėjimą iš nuobodaus į stilingą būdą pasitikti jus savo namuose. Štai mūsų 10 geriausių koridorių ir dekoravimo idėjų.

  1. Daugiau dėmesio baldams ir detalėms

Greičiausiai jūsų prieškambaryje nėra pakankamai vietos visam baldų asortimentui ir nereikia per daug įrengti šios savo namų dalies. Pasirinkus keletą pagrindinių prieškambario baldų, kurie yra kompaktiški, bet funkcionalūs, yra geriausias būdas maksimaliai išnaudoti savo erdvę. Pasirinkite stalą, kuriame galite padėti raktus ar kitus reikalingus daiktus, taip pat pridėkite keletą asmeninių elementų – nuotraukų rėmelių ar figūrėlių pavidalu.

  1. Apsisaugokite nuo netvarkos naudodami saugyklą, kurioje dedate svarbiausius daiktus

Kai išeinate iš namų, tikriausiai turite su savimi pasiimti daiktų sąrašą: telefoną, raktus, piniginę ir pan. Kad ir ką nešiotumėte su savimi išeidami pro duris, daiktus reikia laikyti ten, kur jų vieta. Pasirinkus prieškambario baldus su stalčiais ar apatinėmis lentynomis, užtikrinamas patogus organizavimas, neužgriozdinant mažos erdvės.

  1. Sukurkite didesnę erdvę veidrodžių pagalba

Veidrodis yra klasikinis mažos erdvės stiliaus sprendimas, kuris taip pat puikiai tinka jūsų įėjimui, kaip ir bet kuriame kitame jūsų namų kambaryje. Pakabinkite sieninį veidrodį prieškambario gale arba priešais sieninį šviestuvą, kad atspindėtumėte šviesą, o prieškambaris atrodytų šviesesnis ir didesnis. Be to, visada malonu turėti veidrodį prieškambaryje, kad išeidami pro duris galėtumėte greitai pažvelgti į save.

  1. sienos, grindys ir lubos

Jei jūsų įėjimas yra per mažas net siauriems prieškambario baldams arba jei nėra pakankamai vietos pridėti papildomų elementų į erdvę, vis tiek galite suteikti asmeniškumo, papuošdami sienas, grindis ar lubas dekoratyvinėmis detalėmis. Raštuoti tapetai ant sienų ar net lubų yra puikus būdas išryškinti prieškambarį.

  1. Apšvietimas

Įsivaizduokite oro uosto kilimo ir tūpimo taką, kurio kiekvienoje pusėje yra žibintų eilė, nukreipianti lėktuvą iki tūpimo, ir naudokite tai kaip įkvėpimo šaltinį savo įėjimui namuose. Sieniniai šviestuvai, tokie kaip šviestuvai ar pakabinamų šviestuvų eilė, pasitiks svečius ir pakvies juos į priekį koridoriuje ir į pagrindinę jūsų namo dalį. Naudokite identišką apšvietimą vienodais intervalais, kad gautumėte šį svetingą efektą ir pagyvintumėte visą erdvę.

  1. Išbandykite plyteles, kad atrodytumėte meniškai

Grindų dangos keitimas gali būti puikus būdas tai padaryti, todėl rekomenduojame plyteles. Plytelėmis išklotos prieškambario grindys ne tik suteikia erdvei vizualinio stiliaus, bet ir plyteles lengva valyti ir jos nereikalauja priežiūros.

  1. Suoliukas

Kai ieškote prieškambario baldų, kurie būtų funkcionalūs, bei kompaktiški, pamastykite apie sėdėjimą. Juk malonu turėti tam tikrą sėdimą vietą jūsų prieškambaryje, kad galėtumėte atsisėsti užsirišti batus.