Dažniausiai užduodami klausimai apie šuns maistą.

Neveltui sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas. Tad sutiksite, jog geriausiu draugu reikia tinkamai pasirūpinti, o tai reiškia, kad turi būti šeriami geriausiu įmanomu maistu. Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie šunų maistą.

1. Koks maistas geriausias mano šuniui?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias maistas jūsų šuniui priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jų amžių, veislę, aktyvumo lygį ir sveikatos būklę.

2. Kaip dažnai turėčiau šerti savo šunį?

Vėlgi, vienareikšmio atsakymo nėra, nes idealus šėrimo grafikas jūsų šuniui priklausys nuo jo individualių poreikių. Tačiau dauguma ekspertų rekomenduoja suaugusius šunis šerti du kartus per dieną – vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare, o šuniukus – tris-keturis kartus per dieną.

3. Kokie požymiai rodo, kad mano šuo negauna pakankamai maisto?

Jei jūsų šuo negauna pakankamai maisto, galite pastebėti, kad šiek tiek sumažėjo svoris, taip pat jis gali būti dirglus, neramus ir be energijos.

4.Kokių svarbiausių dalykų reikia ieškoti šunų maiste?

Renkantis šunų ėdalą svarbiausia atsižvelgti į individualius augintinio mitybos poreikius. Kiekvienas šuo yra skirtingas, todėl svarbu pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju ir išsirinkti jūsų augintiniui tinkamą maistą. Nustatę konkrečius savo šuns poreikius, galite susiaurinti pasirinkimą atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip kaina, sudedamosios dalys ir kitų augintinių savininkų atsiliepimai.

Kuo skiriasi sausas ir drėgnas šunų maistas?

Sausas šunų ėdalas paprastai yra pigesnis nei drėgnas ir gali būti laikomas ilgesnį laiką. Sausas maistas taip pat yra pranašesnis tuo, kad padeda išlaikyti švarius ir sveikus šuns dantis. Tačiau kai kuriems šunims labiau patinka šlapio ėdalo skonis ir tekstūra, be to, tai gali būti geras pasirinkimas išrankiems ar alergiškiems gyvūnams.

Kokie yra populiariausi šunų ėdalo prekių ženklai?

Rinkoje yra daug skirtingų šunų ėdalo prekinių ženklų, todėl svarbu atlikti tyrimą ir rasti jūsų augintiniui tinkamiausią ėdalą. Vieni populiariausių prekės ženklų yra šie: Acana“, „Blue Buffalo“, „Merrick“, „Nature“ ir „Advance„.

Kokie patarimai, kaip maitinti šunį?

Be to, kad pasirinktumėte savo augintiniui tinkamą maistą, yra dar keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad užtikrintumėte, jog šuo gautų visas jam reikalingas maistines medžiagas. Įsitikinkite, kad šeriate savo šunį tinkamu maisto kiekiu, atsižvelgiant į jo svorį ir aktyvumo lygį. Be to, šunims taip pat reikia nuolat turėti prieigą prie šviežio vandens. Jei nesate tikri, kiek ar kokios rūšies maisto šerti šunį, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.