Ką rinktis: sofą-lovą ar dvigulę lovą?

Amžina dilema – rinktis sofą-lovą ar dvigulę lovą? Tiek sofa-lova, tiek dvigulė lova turi pliusų ir minusų. Tačiau tenka pripažinti, kad dvigulė lova yra šiek tiek patogesnis pasirinkimas. Visų pirma, dvigulės lovos kur kas komfortiškesnės. Jos nėra suskleidžiamos, todėl nesijaučia jokių įdubimų. Sekantis privalumas – jos lėčiau dėvisi. Ant sofos-lovos tenka tiek sėdėti, tiek miegoti, todėl nenuostabu, kad net ir kokybiškas sofa susidėvi kiek greičiau. Įsigiję dvigulę lovą pastebėsite, kad kur kas ilgesnį laiką galėsite miegoti komfortiškai ir nesijaudinti dėl susidėvėjusio čiužinio. Na, o kai čiužinys susidėvės, galėsite tiesiog jį pakeisti ir dvigulė lova vėl bus kaip nauja. Sofa-lova naudinga tiems, kurie neturi namuose daug vietos, tačiau visais kitais atvejais dvigulė lova kur kas pranašesnis pasirinkimas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dvigulę lovą?

Renkantis dvigulę lovą reikia atkreipti dėmesį į kelis dalykus:

  • Dydis. Nors dvigulės lovos iš pažiūros atrodo panašios, jų dydžiai skiriasi. Todėl būtinai išmatuokite, kiek vietos galite skirti dvigulei lovai ir tuomet nuspręskite, kokį dydį galite pasirinkti. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kuo didesnę lovą rinksitės, tuo brangiau reikės mokėti, todėl nebūtinai didesnė lova bus geresnis pasirinkimas.
  • Kokybė. Nepamirškite, kad miegoti teks ne tik ant čiužinio, bet ir ant lovos, jeigu ji bus nekokybiška, miegas nebus gilus ir teks kankintis naktimis.
  • Čiužinio išmatavimai. Turėtumėte pasidomėti ne tik lovos dydžiu, bet ir kokio čiužinio reikės lovai. Tai ypač aktualu tiems, kurie jau turi namuose čiužinį, tiesiog ieško naujos lovos.
  • Gamintojas. KIekvienas lovų gamintojas siūlo ne tik skirtingą kainą, bet ir kokybę. Turėtumėte skirti šiek tiek laiko ir pasidomėti lovų gamintojais.
  • Pasidomėkite, ar pasirinktai lovai taikoma garantija.

Pirkti fizinėje parduotuvėje ar internetu?

Jeigu norite sutaupyti, tuomet siūlome pirkti ne fizinėje parduotuvėje, o internetu. Perkant internetu ne tik galėsite įsigyti dvigulę lovą pigiau, bet ir nereikės jaudintis dėl prekės pristatymo. Internetinėse parduotuvėse ne tik siūlomas pigus arba nemokamas pristatymas, bet ir trunka jis vos kelias darbo dienas, tad pirkti internetu apsimoka kur kas labiau, nei kitur.