Ką verta žinoti apie skrydį oro balionu?

Jeigu esate iš tų, kurie mėgstate laisvalaikį leisti nenuobodžiai, tuomet skrydis oro balionu gali būti būtent tai, ko jums reikia. Jeigu dar nei karto nesate išbandę šios pramogos, šią vasarą būtent tai reikėtų ir susiplanuoti. Tačiau pradedant žiūrėti pačius įvairiausius pasiūlymus gali iškilti nemažai klausimų, kurį variantą geriausia pasirinkti. Todėl šiame straipsnyje pateiksime daug aktualios informacijos, su kuria galėsite susipažinti ir nuspręsti, kuris variantas gali būti pats geriausias.

Skrydžiai gali būti skirtingi

Tie, kas mažai domisi tokiomis pramogomis gali atrodyti, kad visi skrydžiai oro balionu yra vienodi. Tačiau jie gali būti skirstomi į kelias kategorijas:

  • Skrydis oro balionu  anksti ryte. Per visą dieną skrendant skirtingu laiku toje pačioje vietoje vaizdas gali skirtis. Ypač visa aplinka gražiai atrodo anksti ryte, kada saule vos dar yra pakilusi. Jeigu oras buvo drėgnesnis, tuomet susidaro tarsi rūkas, kuris atrodo stulbinamai. Jeigu dar nesate skridę anksti ryte, visada rekomenduojame tai išbandyti.
  • Skrydis dviems, šis variantas yra labai dažnas ir turbūt vienas perkamiausiu. Juk visada užsiimti kažkokia veikla yra kur kas įdomiau keliems, nei kad vienam, todėl tokią pramogą renkasi mažiausiai du žmonės ir kainos atžvilgiu tai yra kur kas pigesnis variantas, nei kad perkant vieną kvietimą.
  • Skrydžiai grupėms dažniausiai renkamiesi tada, kai organizmuojama tam tikra šventė. Tai taip pat gali būti puiki proga norint dar labiau pagyvinti tokią dieną.
  • Specialūs skrydžiai vaikams taip pat gali būti suorganizuoti nesunkiai. Aišku, yra viena išimtis ta, kad negalima skraidinti vaikų, jeigu jie yra mažesni nei 1,2 metrų ūgio.

Kada geriausias laikas skristi?

Turbūt daugeliui aišku, kad tokia pramoga yra sezoninė ir vykdoma tik šiltuoju metų laiku, todėl rinktis, kada skristi, galėsite tik šiuo laikotarpiu. Labai dažnai skrydžiai yra vykdomi anksti ryte arba vėlai vakare dėl tam tikros priežasties. Kadangi oro balionus valdo vėjas, tai geriausia, kad jis būtų kuo mažesnis, kad tam, kas jį valdo būtų paprasčiau. Kadangi anksti ryte ir vakare tam tikros vėjo srovės jau būna nurimusios, todėl vykdyti skrydžius yra žymiai paprasčiau. Bet aišku, jeigu jums reikės, kad skrydis oro balionu vyktų dienos metu, tuomet tai irgi galima suorganizuoti.

Kokios vyrauja oro balionu skrydžių kainos?

Pasakyti vienos kainos yra neįmanoma, nes jos yra skirtingos, priklausomai nuo nemažai dalykų. Pirmiausia yra tai, kad ji gali skirtis nuo žmonių kiekio. Kuo jų bus daugiau, tuo asmeniui kaina bus mažesnė. Dar vienas dalykas, kuris gali turėti įtakos kainai yra laikas, kiek ilgai bus mėgaujamasi šiuo skrydžiu oro balionu.