Kada gedimus tvarkyti patiems, o kada kreiptis į autoservisą?

Sugedus transporto priemonei kai kurie vairuotojai nusprendžia neskubėti į autoservisą ir tvarkyti savarankiškai. Deja, bet toks sprendimas neretai tampa priežastimi, kodėl už remontą tenka mokėti labai brangiai. Jeigu neturi pakankamai patirties, turėtumėte iš karto kreiptis į autoservisą ir nebandyti sutvarkyti gedimo. Verčiau pasidomėkite, kuris autoservisas tvarko įtariamus gedimus ir susisiekite kuo greičiau.

Ar autoservise remontas kainuoja brangiau, nei pas privačiai dirbančius meistrus?

Autoservisas visada yra kur kas patikimesnis variantas, nei privačiai dirbantis meistras. Visų pirma, autoservisuose sąžiningai išrašomos sąskaitos. Retai kada privačiai dirbantys meistrai klientams įteikia sąskaitas. Antra priežastis, kaina. Kai kurie mano, jog privačiai dirbantys meistrai gali pasiūlyti kur kas pigesnę kainą, todėl renkasi juos, o ne autoservisus. Toks požiūris klaidingas. Privačiai dirbantys meistrai supranta, kad darbų kokybe autoservisų tikrai nenukonkuruos, todėl jaučiasi priversti siūlyti mažesnes kainas. Deja, bet mažesnė kaina neretai lemia darbų kokybę. Kartais kaina mažesnė ne todėl, jog darbas kainuoja pigiau, o dėl to, kadangi pasirenkamos pigesnės transporto priemonės detalės, tapalai ir panašiai. Dėl to ir kaina kur kas pigesnė. Tačiau tai taupyti tikrai nepadeda. Kadangi remontas atliktas nekokybiškai, greitai vėl atsiranda tas pats gedimas ir tenka mokėti vėl tą pačią sumą, o kartais net didesnę, kadangi gedimas gali būti kur kas rimtesnis.

Kaip išsirinkti patikimą meistrą?

Patikimą meistrą išsirinkti nėra lengva. Deja, bet nemaža dalis meistrų ieško galimybės aptikti kuo daugiau gedimų, o jų neradus, tvarko tai, ko tikrai nebūtina tvarkyti vien tam, kad galėtų išrašyti didesnę sumą sąskaitoje. Tokį meistrą sutikus reikia ne tik mokėti brangiau, bet ir neretai po kurio laiko vėl tenka grįžti dėl to pačio gedimo. Tokie meistrai retai kada turi pakankamai įgūdžių, kad darbus atliktų kokybiškai. Renkantis meistrą būtina pasidomėti atsiliepimais iš buvusių klientų. Juos galite rasti tiek socialiniuose tinkluose, tiek forumuose. Nepatingėkite paieškoti atsiliepimų, jie gali daug papasakoti apie pasirinktą meistrą. Atkreipkite dėmesį į tai, jog autoserviso internetinėse svetainėje nurodyti atsiliepimai gali būti išgalvoti, todėl jais nereikėtų pasikliauti. https://www.edler.lt