Kaip įrašyti naują app’są į Samsung televizorių?

Kokių tik programėlių šiais laikais neturime! Nors kai kurie į jų naudojimą žvelgia skeptiškai, visgi nepaneigsi, kad labai didelė jų dalis yra itin naudingos: buities, mokslų, darbo, laiko planavimo srityje bei daugelyje kitų. Jei prieš kurį laiką programėlės buvo siejamos daugiau su išmaniaisiais telefonais, tai šiandien jas galime atsisiųsti į laikrodžius, planšetinius kompiuterius bei į savo išmaniuosius televizorius. O kaip jas įrašyti į vieno iš populiariausių gamintojų – Samsung – televizorius?

Televizoriai Samsung: kaip įrašyti naują programėlę?

Pirmiausia turite žinoti, jog reikia susikurti savo Samsung paskyrą. Jei tokią jau turite, tuomet vienu rūpesčių mažiau.

Pradėkime programėlės atsiuntimo kelią. Įsijunkite televizoriaus Meniu, juostelėje ekrano apačioje raskite APPS. Iš itin plačios gausos pasirinkite programėlę, kurios pageidaujate savo televizoriuje. Programėlės suskirstytos į kategorijas, kad rinktis būtų paprasčiau, o jei tiksliai žinote, ko jums reikia, pasinaudokite paieška pagal pavadinimą. Pasirinkite programėlę ir spauskite „Diegti“. Šiek tiek luktelėkite, kol programėlė atsisiųs. Pasibaigus siuntimo procesui nauja programėlė jau bus jūsų televizoriuje. Galėsite patys pasirinkti, kurioje vietoje televizoriuje ją įkurdinsite.

Taip pat siųskitės ir kitas aktualias programėlės bei naudokitės jų teikiamais privalumais!