Kaip įrengti mažą jaunuolio kambarį?

Vaikams skirti kambariai namuose, ypač butuose, didele erdve nepasižymi. Jeigu ir jūs sprendžiate, kaip viską, ko reikia, sutalpinti kompaktiškame jaunuolio kambaryje, štai keli patarimai, padėsiantys išspręsti šį galvosūkį.

Minimalizmas 

Neperkraukite kambario baldais, o pastaruosius rinkitės kompaktiškus, tačiau talpius. Sumaniai paskirstykite funkcines zonas (miego, darbo, laisvalaikio, daiktų laikymo), nelaikykite kambaryje daug įvairių suvenyrų ar daiktų, kurie neatlieka jokios funkcijos. Tai leis vizualiai padidinti erdvę.

Baldai

Mažam kambariui rinkitės funkcionalius jaunuolio kambariui skirtus baldus. Puikiai tiks stalas transformeris, suteiksiantis progą taupyti erdvę ir drauge leisiantis išnaudoti jo galimybes. Galite rinktis sofą su miegamąja dalimi – tai bus ir patogi vieta miegojimui, ir vieta sėdėjimui. Jei renkatės lovą, viengulė užims mažiau vietos. Beje, viengulių taip pat yra platesnių, nesusidarykite įspūdžio, kad viengulė lova siaura ir nepatogi. Patalynės dėžė bus geras sprendimas, nes joje sutalpinsite nemažai daiktų. Rašomasis stalas su stalčiaus, spintele irgi suteiks daugiau vietos daiktams.

Platų spektrą funkcionalių baldų rasite čia – https://www.deinavosbaldai.lt/baldai-jaunuolio-paauglio-kambariui.

Išnaudokite erdvę

Mažame kambaryje racionaliai išnaudokite kampinę erdvę – čia statykite kampinę spintą ar kampinį stalą. Verta išnaudoti ir sienų plotą, pavyzdžiui, kabinkite atviras lentynas knygoms, sąsiuviniams, medaliams, taurėms ir kitiems daiktams.