Kaip susidėti lagaminą, kad jis netaptų našta jūsų kelionėje?

Dabar yra atostogų sezonas, įvairių kelionių metas. Nepriklausomai nuo to, ar išvyksite mėnesiui ar savaitei, ar pasiimsite pusę savo drabužių spintos, ar rinksitės trumpą kelionę, vis tiek turėsite susikrauti daiktus atostogoms. Ne kiekvienam pavyksta teisingai susikrauti lagaminą iš pirmo karto.

Sudarėme nedidelį taisyklių sąrašą, kurios padės greitai įsisavinti šį meną ir išvengti įprastų klaidų.

Būtinas – nepamiršk, nereikalingas – neimk

Daugelis žmonių mėgsta keliauti patogiai, todėl stengiasi pasiimti viską, kas gali praversti svetimame krašte. Daugelis žmonių daro klaidą, todėl keliaujant daiktai gali tapti našta. Kaip rasti aukso viduriuką?

Pradėkite planuoti likus bent savaitei iki išvykimo, kad spėtumėte įsigyti trūkstamus daiktus. Nereikia to daryti vienu prisėdimu – į sąrašą vis ką nors pridėkite, kai atsimenate. Patogu naudotis iš anksto paruoštu sąrašu daiktų, kuriuos reikia pasiimti į kelionę.

Visų pirma, planuojant kelionę būtina pasirūpinti patogiu, talpiu lagaminu, jų yra įvairių dydžių, tipų bei stilių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą, daugiau: lagaminaivisiems.lt

Suskirstykite viską, ką planuojate suskirstyti į kategorijas ir sudėkite į atskiras pakuotes.

  • Supakuokite drabužius į įprastus maišelius su užtrauktuku arba suspaudžiamus maišelius, skirtus specialiai kelionėms. Pastarieji veikia vakuuminių maišelių principu (tik be siurblio) ir padeda gerokai sutaupyti vietos.
  • Jei bijote, kad daiktai susiglamžys, naudokite organizacinius dėklus – kelioninę spintos lagaminų versiją su minkštu pagrindu ir patogiu užsegimu.
  • Higienos ir priežiūros reikmenis, dekoratyvinę kosmetiką, vaistus sudėkite į kelioninės kosmetikos dėklą.
  • Įsigykite iki 100 ml talpis buteliukus, tai ypač svarbu, jei skrendate lėktuvu, nes tokiu atveju skysčio kiekis, kurį galite pasiimti su savimi, yra ribojamas iki 1 litro.
  • Pasą, kuponus, žemėlapius, bilietus geriausia dėti į specialią dokumentų tvarkyklę.

Kaip sutalpinti daiktus lagamine

Paruošę daiktus, pradedame juos dėti į lagaminą. Norint sutalpinti kuo daugiau daiktų į ribotą erdvę, naudokite šiuos triukus:

  • Batus, kelnes, visus didelius ir negabaritinius daiktus dėkite ant lagamino dugno ir išilgai kraštų.
  • Lengvesnius drabužius dėkite į lagamino vidurį.
  • Ant drabužių dėkite lengvus ir plonus daiktus, tualeto reikmenis, kosmetinę, vaistus, taip pat tai, ko jums gali prireikti pirmiausia. Pavyzdžiui, pižamą, jei atvykstate naktį.
  • Smulkmenas geriau laikyti kosmetinėje: jas galima išskirstyti į kišenes – taip nieko neprarasite ir visada bus po ranka.