Kiek kvepalų reikia turėti?

Tam tikros egzistuojančios etiketo taisyklės ne visada atitinka žmonių gyvenimo poreikius. Tačiau etiketas atsirado ne iš niekur. Tai yra nerašytos taisyklės, kurios parodo, kad žmogus elgiasi pagarbiai, kad jis laikosi tam tikro tono.

Panašiai yra ir tuomet, kai pasirenkami kvepalai. Kadangi jų variantų yra labai daug – kiekvienas renkasi tokius, kurie jam labiausiai patinka. Yra ir kelios etiketo taisyklės, kurios lemia, kad kvepalai yra naudojami pagal paskirtį, pagal toną arba ne visai.

Kvepalų žinovai AmourDevil teigia, kad etiketas nusako – kiek kvepalų turi kiekvienas žmogus turėti. Tai ir bandysime aptarsime straipsnyje.

Sportui ir laisvalaikiui

Aktyviam laikui reikia atskirtų kvepalų. Kodėl? Kadangi malonu yra kvepėti, tačiau kai sportuojate – svarbu, kad aromatas nebūtų per daug intensyvus. Žinoma, tai yra svarbu bet kuriuo atveju, tačiau dažniausiai sporto metu, kai yra aktyviai prakaituojama – tam reikia skirti daugiau dėmesio. Puikiai tinka citrusiniai kvapai, taip pat ir tokie, kurie yra agurko aromatų.

Kvepalai darbo vietai

Taip pat ne per daug ryškių kvapų reikia ir einant į darbą. Tačiau šiuo atveju pasirinkimas yra kur kas laisvesnis. Kvėpinkitės tokiais, kurie Jums labiausiai patinka, kurie geriausiai perteikia Jūsų asmenybę. Tačiau žiūrėkite, kad kvapas nebūtų labai intensyvus, taip pat, kad pats aromatas neblaškytų aplinkinių. Kvepalų pasirinkimas gali būti griežtesnis tokiu atveju, kai tai riboja jūsų darbo vieta.

Prabangūs kvepalai vakarėliui

Tai, vakarėlio metu būtini nišiniai kvepalai. Jie dažniausiai kainuoja brangiau, tačiau kai žmogus praeina su jais gatve – dar kurį laiką galima užuosti nuostabų aromatą. Svarbu įsigyti aukštos kokybės, tokiu kvepalus, kurie yra sertifikuoti ir tuo pačiu kurie tikrai pasižymi geromis natomis.

Romantika kvepiantys aromatai

Galiausiai, einant į pasimatymą dažniausiai siūlome rinktis romantiškų atspalvių kvepalus. Vyrai dažniausiai renkasi medienos kvapo, moterims patinka aromatai su gėlėmis. Galima įsigyti tokius, kurie yra su feromonais, kad labai maloniai veiks aplinkinius žmones.

Jeigu Jus domina nišiniai kvepalai – AmourD’evil – juos renkantis siūlome tartis su specialistais. Jų patirtis dažniausiai labai pagreitina paieškas ir padeda rasti tokius aromatus, kurie ne tik atitinka etiketą, tačiau ir kurie Jums – maloniausiai kvepia.