Koks lagaminas labiausiai pritaikytas vaikams?

Dažnai gali atrodyti, kad yra sunku nupirkti lagaminą kelionei, tačiau kaip išsirinkti vaikišką lagaminą, kuris būtų ne tik gražiai, bet ir būtų patvarus, patogus? Į kokius dalykus reikėtų atkreipti dėmesį? Ar didelis lagaminas tinkamas vaikams?

Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

Lagaminai vaikams skiriasi nuo suaugusiųjų, dėl to juos turite išsirinkti atsakingai. Vaikai yra mažesni, todėl jiems reikia kompaktiškesnio bagažo, kad jį būtų galima patogiai naudoti. Vidutinis rankinio bagažo dydis tinka tiek jaunesniems, tiek vyresniems vaikams, tačiau daugelis išskirtinai vaikams skirtų lagaminų yra šiek tiek mažesni. Be to, tokiame lagamine turėtų būti pakankamai vietos drabužiams, žaislams, elektronikai ir kitiems būtiniems daiktams, kuriuos reikia pasiimti su savimi. Kalbant apie jūsų vaiko lagamino svorį, lengvesnis yra tikrai geresnis. Ketverių metų vaikas sunkiai vilks sunkų ir didelį lagaminą, kad ir koks mielas ir patogus jis atrodytų iš pirmo žvilgsnio.

Pasirinkite ilgaamžius sprendimus

Dauguma vaikiškų lagaminų yra pagaminti iš tvirtų ir patvarių polikarbonato kieto apvalkalo komponentų arba iš tam tikro tipo nuvalomo vinilo ar kitų minkštų, vandeniui atsparių medžiagų. Tradiciniai minkšti lagaminai ir kuprinės dažnai būna įvairių mielų dizainų, pasižyminčių jaukiais personažais ir piešiniais, tačiau paprastai jie nebus tokie patvarūs kaip kietų kraštų kolegos. Beje, minkštas bagažas bus lengvesnis, net jei ir bus pilnas, todėl jį bus lengviau traukti ar nešti mažoms rankytėms. Kita vertus, kietieji lagaminai ir kuprinės yra puikus vaikiško dydžio priedas prie pilno dydžio suaugusiųjų lagaminų, be to, jie paprastai bus patvaresni ir mėgiamiausi. Jie gali jums tarnauti ilgiau, bet gali būti ir sunkesni, todėl prieš investuodami apsvarstykite savo vaiko amžių ir stiprumą.

Daugumoje vaikiškų lagaminų nėra per daug smulkmenų skyrių ir kišenių, dėl kurių reikėtų jaudintis, tačiau turėtumėte apsvarstyti galimybę atskirti tam tikrus daiktus. Pavyzdžiui, lagaminai paprastai būna su užtrauktuku užsegama pertvara, kurią naudodami galite laikyti švarius ir nešvarius drabužius vienas nuo kito, o kai kuriuose taip pat yra tinklinė kišenė, kuri pravers žaislams, knygoms ir kitiems būtiniems dalykams.

Vaikams reikalingi gražūs ir spalvingi lagaminai

Vaikai yra vizualūs pirkėjai ir mėgsta lagaminus, kurie papuošti mylimais personažais arba mėgiamomis spalvomis.Ryškūs, spalvingi ir kupini linksmybių „Mickey Mouse“, „Pelenės“, „Žvaigždžių karų“, „Paw Patrol“ ir daugelis kitų firminių lagaminų yra sukurti taip, kad patiktų jaunesniems vaikams. Taip pat yra daugybė gyvūnų, sporto ar pomėgių teminių krepšių ir lagaminų, kurie taip pat patiks įvairaus amžiaus vaikams. Mėgiamus lagaminus rasite zuza.lt, kur visuomet vyksta akcijos: lagaminai akcija.