Mitai apie vejos robotus

Norite, kad Jūsų sodo veja visada atrodytų puikiai, tačiau nereikėtų tam skirti nei labai daug dėmesio, nei laiko? Tokiu atveju siūlome įsigyti vejos robotus, kurie dirba itin uoliai ir svarbiausia – palaiko gražios vejos standartus.

Įsigyti siūlome tokių gamintojų, kurie vertinami kaip patys geriausi ir daug dėmesio skiria inovacijoms. STIHL sodo technika – Kaunas yra prieinamas pasirinkimas kiekvienam. Daugelis galvoja, kad šio prekinio vargo gamintojas siūlo gana brangią įrangą. Tačiau tai nėra tiesa. Netikėkite mitais, kurie trukdo suprasti kokybę.

Mitas, kad vejos robotas bus labai brangus.

Tai bene dažniausiai girdimas mitas. Visgi, internete galima pamatyti kainas ir dažniausiai nustemba, kad jos tikrai ne tokios didelės kaip daugelis galvoja. taip pat sumokėti mažiau galima robotus perkant per akcijas.

Mitas, kad ji ilgai kraunasi.

Tikrai ne. Žinoma, krovimosi laiko tarpas kinta priklausomai nuo pačios įrangos, tad būtinai reikia kuo daugiau dėmesio skirti įrangos techniniams parametrams, kurie padės geriau suprasti kas ir kaip.

Mitas, kad jam reikia daug energijos.

Šiuo metu rinkoje daugiausia dėmesio užima A klasės robotai, kurie veikia gana mažomis energijos sąnaudomis. Vėlgi, jos gali kisti, tad reikia domėtis kiekvienos roboto techniniais parametrais ir neskubėti jų pirkti.

Mitas, kad tinka tik mažam plotui.

Robotai puikiai tinka ne tik mažam, tačiau ir dideliam plotui. Juk jie puikiai aptarnauja net ir miestų parkus. Tik didesniam plotui reikia rinktis galingesnius.

Mitas, kad jis nėra galingas, tai yra, negebus pjauti aukštesnių žolių.

Vėlgi, galingesni dažniausiai yra kur kas funkcionalesni. Taip, jie ir kainuoja brangiau, tačiau investuoti daugiau verta, nes tai galiausiai atsiperka.

Suteikite sau galimybę gyventi tokioje aplinkoje, kuri ne tik traukia akis, tačiau ir leidžia nesukti galvos dėl perteklinių vabzdžių, kurie atkrenta imti syvų iš gėlių augančių pievoje, taip pat dėl grybų, kurie gali būt nuodingi… Reguliariai pjaunama veja leis to išvengti, o su specialiu robotu – gyvenimas bus kur kas paprastesnis