Odinių batų dėvėjimo privalumai

Odinių batų dėvėjimo privalumai

Kalbant apie batų medžiagų reitingą, vienas yra aukščiau visko, tai yra oda. Ši patvari, natūrali ir graži medžiaga suteikia daugybę neįtikėtinų privalumų, todėl tai yra akivaizdus pasirinkimas ieškantiems puikios avalynės moteriškų kedų. Bet neimkite šių pagirų iš mūsų, o iš priešistorinių dėvėjų, kurie patys sūpavo medžiagą. Taip, mokslininkai kažkada atrado 5500 metų senumo batus, pagamintus iš vieno suvarstytos karvės odos gabalo, liudijantį jų stiprumą ir kokybę.

Kokybė: oda tarnauja ilgai, kaip ir minėjome ankščiau – 5500 metų: ar reikia pasakyti daugiau? Oda yra įspūdingai ilgaamžė ir nesunku suprasti kodėl. Dėl savo prigimties oda yra atspari plyšimui, skilimui, trūkinėjimui ir trinčiai, todėl tai yra protingas pasirinkimas tiems, kurie nori pirkti pirkinį kuris tarnaus visam gyvenimui. Batų gamintojai dar nerado sintetinės medžiagos, kuri būtų tokia pat tvirta ar ilgaamžė kaip oda.

Patogumas: oda atitinka jūsų pėdas – ne tik ilgaamžiškumas, bet ir gamintojai, ir naudotojai dievina odą, nes nors ji yra kieta, ji nėra užsispyrusi. Tiesą sakant, ilgainiui oda gali būti įlaužta, todėl ji prisitaikys prie jūsų unikalios pėdos formos ir žingsnio. Dėvint oda ji suminkštėja ir keičia formą, todėl ją dėvint valandų valandas tampa dar patogesnė.

Patogumas: odą lengva valyti – patvari ir atlaidi oda turi unikalų gebėjimą ištverti, kai susiduria su daugybe skirtingų medžiagų, įskaitant valiklius ir vandenį. Tai reiškia, kad ją gana lengva nuvalyti, kai ji tampa nešvari. Naudodami švelnius, odai saugius kondicionierius ir neabrazyvinį šepetėlį ar šluostę, galite palyginti greitai atkurti odos būklę kaip nauja. Yra specialių odai tinkamų gaminių, kuriuos galite naudoti norėdami atkurti odą ir atsikratyti sunkiai įveikiamų dėmių ar vandens žalos.

Natūrali oda yra viena iš tų retų medžiagų, kurios senstant atrodo geriau. Tiesą sakant, kai kurie odinių gaminių gamintojai sąmoningai sendina savo odą, kad suteiktų jai stilingą, senovinę estetiką. Be to, oda laikui bėgant minkštėja, todėl su amžiumi ji tampa patogesnė ir malonesnė. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę natūralios odos avalynės. Tiek lauko batų nuo aulinių, pusbačių, iki mokasinų, bei kambarinės avalynės ir formuotų šlepečių darbui ar kiekvienai dienai.