Oro kondicionieriai kiekvienam

Tikriausiai vienas didžiausių vasaros minusų yra nepakeliamas karštis. Kartais jis gali būti toks varginantis, kad net nieko nesinori daryti, o apie išėjimą į lauką net galvoti nereikia. Tačiau vienas sprendimas, kuris gali greitai atgaivinti namus yra oro kondicionierius. Jo pagalba net ir patys baisiausi karščiai bus lengviau pakeliami ir ne taip smarkiai jaučiami.

Pagal ką reikėtų rinktis oro kondicionierių?

Pradėjus žvalgytis oro kondicionieriaus, turbūt ne vienam gali kilti klausimas kaip reikėtų išsirinkti tą vieną patį geriausią, kuris atitiktų visus poreikius. Tad reikia įvertinti tikrai nemažai niuansų, kurie padės jį išsirinkti. Oro kondicionieriai yra skirtingo galingumo, todėl reikia žinoti, kokio maždaug dydžio patalpas reikės vėsinti. Taip pat reikia žinoti, kokias papildomas funkcijas jis turi atlikti, kad pilnai būtų patenkinti jūsų poreikiai. Tad net ir patys smulkiausi dalykai gali nulemti tam tikrus dalykus ir leisti priimti sprendimą įsigyti vieną ar kitą modelį.

Skirtingoms patalpoms – skirtingi oro kondicionieriai

Pateikiame tam tikras gaires, kuriomis vadovaujantis galite žymiai lengviau ir paprasčiau išsirinkti oro kondicionierių įvairioms patalpoms:

  1. Oro kondicionieriai butams. Jiems vienas geriausių pasirinkimų yra sieniniai kondicionieriai. Tačiau jų montavimas yra šiek tiek sudėtingesnis, nes prieš jį statant reikia gauti tam tikrus leidimus. Jeigu yra susiduriama su problemomis ir tokio leidimo nepavyksta gauti, tuomet galima ieškoti alternatyvų. Viena jų rinktis mobilius oro kondicionierius.
  2. Oro kondicionieriai namams. Išskirti vieno varianto, kuris tiktų namams, sunku. Yra labai daug puikių variantų. Tad galima rinktis iš sieninį, nešiojamą ar kitų panašių oro kondicionierių. Turbūt vienas pagrindinių rekomendacijų renkantis yra atsižvelgti į savo poreikius.
  3. Oro kondicionierius biuruose. Priklausomai nuo biuro dydžio galima rinktis kelis skirtingus prietaiso variantus. Jeigu patalpos nėra didelės, tuomet galima rinkis sieninius arba nešiojamus oro kondicionierius. Jeigu patalpos yra didelės, tuomet turbūt geriausias sprendimas yra rinktis vėsinimo sistemą.

Svarbūs kiti oro kondicionierių funkcionalumai

Svarbu žinoti, kad įvairių rūšių oro kondicionieriai gali turėti tam tikrus privalumus:

  1. Nuotolinis valdymas. Vadinasi, jį galite nustatyti dar nesant namuose. Tai labai patogu tada, kai norite grįžti jau į vėsius ir gaivius namus.
  2. Jie gali turėti ne vieną vėsinimo funkciją. Oro kondicionierius praktiškai galima naudoti ištisus metus. Žiemą, jie gali puikiai pasitarnauti kaip papildomos šilumos suteikėjas. Taip pat jie gali turėti ir drėgmės surinkimo funkciją ir panašiai.