Pagal ką pasirinkti aprangą?

Pagal ką pasirinkti aprangą?

Drabužiai – tai ne tik dalis asmens image‘o, bet ir svarbus veiksnys formuojantis įvaizdį. Kiekvienas mada ir stilius gali būti atpažintas pagal rūbų kolekciją. Tačiau, norint išsirinkti tinkamus rūbus, neužtenka tiesiog sekti mados trendus. Būtina atsižvelgti į individualias savybes – ūgį, svorį, ir apimtį. Be to, svarbu pasirinkti tinkamą dydį – pernelyg stora ar pernelyg plona figūra gali tik pabloginti įvaizdį.

Apranga turi tarpusavyje derėti su avalyne. Pavyzdžiui, jei sportbačiai dera su džinsais ir megztinio tipo striuke, tai su laisvu palaidu kostiumu ir aukštakulniais batais jie paprasčiausiai netinka.

Taip pat svarbu pasirinkti derančias spalvas. Nereikėtų rinktis dviejų stipriai išsiskiriančių spalvų – tai gali tik pabloginti įvaizdį. Geriau rinktis vieną dominanuojančią spalvą ir vieną papildomą. Pavyzdžiui, balta megztinio tipo striukė ir juoda palaidinė su baltais apykaklės diržo detalais.

Kiekviena apranga turi savo paskirtį

Pavyzdžiui, nerekomenduojama eiti į oficialų pokalbį su klientais marškinėliais su užrašais, ar plėšytais džinsais, ar kita ryškiai išaukiančia apranga. Tokiu atveju geriausiai rinktis formalų stilių. Oficialus ar dalykinis kostiumas, klasikiniai stiliaus marškinėliai, suknel

O jei planuojate eiti į vakarėlį, tai geriausia rinktis neformalų stilių. Būtent tokiu atveju puikiai tinka ryškiai spalvingos suknelės, ar sijonai su blizgučiais.

Labai svarbu pasirinkti tinkamus aksesuarus. Pavyzdžiui, jei norite sukurti romantišką įvaizdį, tada geriau rinktis aksesuarus su kristalais, arba aksesuarus su mažais blizgesiais.

Jei norite sukurti sportišką įvaizdį, tada geriausia rinktis sportinius aksesuarus – sportines kelnes, ar krepšį.

Jei norite sukurti stilingą įvaizdį, tada geriausia rinktis elegantiškus aksesuarus – aukštakulnius batus, ar rankinuką.

Pasirinkdami aprangą, neužmirškite pasirinkti tinkamo kvepalų. Pavyzdžiui, jei norite sukurti lengvą įvaizdį, tada geriausia rinktis kvepalus su citrusiniais aromatais

Ar būtina rinktis tik žinomos prekės ženklų etiketes?

Ne, tai nėra būtina. Svarbu yra ne prekės ženklas, o aprangos kokybė. Yra daug mažesnių prekių ženklų, kurie siūlo aukštos kokybės aprangą už prieinamą kainą. Tačiau, jei vistiek norite pirkti aprangą iš žinomo prekės ženklo, tai taip pat yra gana lengva. Drabužiai internetu geru kainos ir kokybės santykiu Style24.lt

Jei nesate tikri, kokia apranga tinka Jums geriausiai, kreipkitės į profesionalų stilistą. Stilistas gali padėti Jums atrasti Jūsų stilių ir pasirinkti tinkamiausius rūbus.