Pavasario stiliai: naujausios mados tendencijos vaikiškų kepurių pasaulyje

Vaikiška pavasarinė kepurė turi ne tik atrodyti miela ir žavinga. Ji taip pat turi apsaugoti jūsų mažylio galvą nuo šalčio ir kartu neleisti jam perkaisti. Ne mažiau svarbu ir tai, kaip patogu ją dėvėti. Galvos apdangalas neturėtų kristi ant kaktos, slysti žemyn ar spausti galvos. Ar įmanoma visas šias savybes suderinti viename daikte? Žinoma. Aptarkime, kokios vaikiškos kepurės pavasariui yra populiariausios.

Pavasarinės kepurės pasirinkimas pagal medžiagos tipą

Kalbant apie vaikiškas kepures, pavasaris yra ypač įnoringas metas. Šiuo metų laiku dienos gali būti neįprastai šiltos, todėl kyla pagunda atsisakyti galvos apdangalų. Tai labai bloga mintis. Per galvą išeina daug šilumos, todėl jai reikia specialios apsaugos. Kita vertus, neretai pasitaiko vėsių vėjo gūsių. Visa tai reiškia, kad renkantis šį aksesuarą reikėtų atkreipti dėmesį į jo storį. Medžiaga neturi būti nei per stora, nei per plona. Rinkoje yra viensluoksnių ir dvisluoksnių modelių – antrasis variantas suteikia daugiau šilumos. Taip pat geriausia rinktis švelnius liesti ir malonius odai audinius. Juos naudojant užtikrinama, kad mažyliui bus visiškai patogu.

Medvilnė ir kiti lengvi, orui pralaidūs audiniai yra populiariausi pasirinkimai. Jie užtikrins tinkamą galvos termoreguliaciją be pernelyg didelio prakaitavimo ar, priešingai, šalčio pojūčio. Kai kurie modeliai taip pat turi elastinio pluošto priemaišų, kad gerai priglustų.

Pavasarinės kepurės pasirinkimas pagal modelį

Jei jūsų mažylis daug laiko praleidžia lauke, patartina rinktis ausis dengiančią kepuraitę, surišamą ties kaklu, nes ji veiksmingai apsaugos jūsų vaiką nuo vėjo. Tačiau jei kepurė ant vaiko galvos bus tik kelias minutes, užteks paprasto užmaunamo modelio. Tai taip pat tinkamas variantas vyresniems vaikams. O ką rinktis, kai orai iš tiesų pradeda gražėti ir temperatūra tampa artimesnė vasarai nei pavasariui? Puikus pasirinkimas mergaitėms – galvos juosta arba kepurė su raišteliais ir kaklo apsauga, o berniukams – beisbolo kepuraitė.

Kepurės vaikams – pavasaris, kupinas spalvų

Ne mažiau nei pavasarinės kepurės medžiaga ir kirpimas svarbi ir jos spalva. Derinkite ją prie žydinčios gamtos. Tai metas, kai renkamės ryškias spalvas, tokias kaip intensyvi žalia, mėlyna, oranžinė, geltona ar rožinė. Taip pat populiarius pasirinkimas – švelnių pastelinių spalvų gama. Po ilgos žiemos tokios spalvos tampa ypač malonios akiai.

Nepamirškime ir visų raštų. Kai oras geras, pravartu rinktis įvairiausius gėlių motyvus. Mažų pievų ar didelių pumpurų formos gėlės, žinoma, yra klasika. Be to, pastaruoju metu itin populiarūs tapo egzotiški lapai. Dar viena puiki idėja – gyvūnų motyvai arba raštai. Pavasarines kepures vaikams reikėtų derinti prie kitų drabužių. Taigi, jei jūsų mažylio striukę puošia spalvingi raštai, geriau rinkitės vienspalvę kepurę.

Tiek pavasarinėms, tiek kitiems sezonams skirtoms vaikiškoms kepurėms reikia atkreipti dėmesį į dydį. Šiuo atveju saugiausia vadovautis savo vaiko galvos matmenimis, o ne vaikiška dydžių lentele. Juk mažyliai auga skirtingu tempu, todėl labai lengva suklysti. Tokiu būdu net ir užsakant kepures internetu tėvams nekils jokių problemų.