Šio sezono manikiūro tendencijos: kokias spalvas ir lakavimo būdus rinktis?

Šios nuostabios vasaros nagų spalvos padės sutikti šiltesnį orą ir suteiks geriausią manikiūrą, kokį tik kada nors turėjote. Ir net jei dar ne laikas išsiskirti koketiškomis gėlėmis puoštomis suknelėmis, nuotaiką gražiausiam sezonui galite nuteikti tobulu pavasarišku manikiūru. Nuo perlamutrinių ir perlamutrinių atspalvių iki itin šaunios nagų dailės, įkvėptos Euphoria, pavasarinės nagų spalvos ir tendencijos – tai švelnios spalvos, derinamos su menišku, svajingu stiliumi. Ir nagų dailė. Daug daug nagų dailės.

Vasaros tendencija – žavūs atspalviai, kurie tiesiogine prasme tviska optimizmu ir galimybėmis. Kalbant apie nagų dailę, tai gali virsti subtiliais blizgučiais, įdomiu dizainu ar net atnaujintu prancūzišku manikiūru. Atmosfera yra linksma ir žaisminga, o gera žinia ta, kad jums nereikia būti profesionalu, kad išmėgintumėte tokią išvaizdą. Keliais kontrastingais teptuko potėpiais arba storu kampuotu balto lako sluoksniu galite sukurti savo nagų dizainą, vertą Instagram.

Kaip išsirinkti mėgstamiausias vasaros nagų spalvas ir tendencijas

Siekdami atrasti geriausią vasaros išvaizdą, atsižvelkite į tendencijas, dominuojančias vasaros spalvas. Taip išsirinksite neabejotinai geriausią spalvą, kuri patiks ne tik jums, bet ir bus vasaros sezono hitas. Kad ir kokią pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jūsų manikiūras truks kuo ilgiau, naudodami aukščiausios kokybės pagrindinį ir viršutinį sluoksnį.

Nagų tendencija: kosminio amžiaus atspalviai

Jei šią vasara turite pasirinkti tik vieną savo nagų tendenciją, rinkitės kitonišką įvaizdį su besisukančiomis pastelėmis. Viskas apie pastelines spalvas su smūgiu – tonas susitinka su tekstūra.. Daugelis šių kosminio amžiaus spalvų turi kelis efektus viename, pavyzdžiui, šerkšnas kartu su blizgučiais arba vaivorykštinis atspalvis kartu su holografinėmis savybėmis. Efektas trykštantis, nes priklausomai nuo šviesos spalva gali keistis arba pasislinkti. Jei nenorite daryti tokio pilno manikiūro, išbandykite juos tik ant vieno ar dviejų akcentini nagų.

Pilki nagai jau keletą sezonų buvo itin populiarūs, tačiau 2022 m. vasara situacija šiek tiek pašviesėja. Pagalvokite apie itin švelnius pilkus, beveik sidabrinius arba baltus. Dar viena šauni idėja: „pilki“ nagai. Norėdami pasiekti tokį vaizdą, ant kiekvieno nago naudokite šiek tiek kitokio atspalvio pilką tos pačios šeimos laką, subtiliai sukurdami prašmatnų, šaunų ir modernų dizainą.

Užsukite į https://sgakademija.lt/manikiuro-kursai/ ir sužinokite daugiau.