Kiek verta investuoti į Google ADS reklamą?

Tinkamai suprogramuota Google ads reklama gali padaryti Jūsų internetiniam puslapiui stebuklus, kadangi jis taps kur kas labiau lankomas, tad galiausiai ir perkamas. Žinoma, kad viskas priklauso nuo gebėjimo tinkamai valdyti šią reklamos galimybę.

Svarbu ne tik konkretus auditorijos apibrėžimas, žinoma, rasti geriausiai Jūsų veiklą atitinkantys  raktiniai žodžiai, tačiau taip pat ir sprendimas dėl investicijų, kurios irgi gali būti labai įvairios.

Kainuoja specialisto paslaugos

Pirmiausia siūlome susipažinti su specialisto teikiamo paslaugų įkainiais. Dažniausiai Google ads specialistai savo paslaugas detaliai aprašo internete, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Tiesa, kur kas svarbiau nei paslaugų kainos yra teikiamų paslaugų kokybė, tad jai siūlome skirti kuo daugiau dėmesio.

Vieno paspaudimo vertė

Google reklama kainuoja ne tik dėl to, kad reikia mokėti specialistui, tačiau taip pat ir dėl to kad kinta kiekvieno naršytojo paspaudimas ant Jūsų puslapio. Žinoma, kad įkainiai yra labai įvairūs ir gali varijuoti nuo 10 centų už paspaudimą iki 1 arba 2 eurų už vieno naršytojo paspaudimą ant Jūsų svetainės.

Tikslinės auditorijos apibrėžimas

Google reklama “reikalauja” kuo tiksliau apibrėžti savo tikslinę auditoriją. Ne tik dėl to, kad žinojimas padeda nustatyti tam tikrus demografinius rodiklius, kurie reikalingi reklamos rodymo mastu, tačiau ir dėl to, kad tai leis pasiūlyti konkrečius pasiūlymus, kurie galimai labiausiai tinka tam tikrai žmonių grupei.

Derinama su SEO

Galiausiai, jeigu norisi pačios didžiausios naudos bei efekto – Google reklama turi būti derinama su SEO. Tokiu atveju bus pasiekiama nauda ne tik čia ir dabar, tačiau taip pat ir gaunamas ilgalaikis efektas, kurio siekia daugelis turintys verslus.

Tiek Google ads, tiek SEO paslaugų kaina nėra didelė, tačiau nauda dažniausiai pranoksta poreikius. Žinoma, geriausia kai yra derinamos abi šios reklamos opcijos. Tokiu atveju bus galima pasiekti daugiau. Galiausiai, bus galima džiaugtis reklama, kuri atsiperka.