Kokius žymėjimus galima rasti ant padangų?

Kiekviena padanga turi skirtingus žymėjimus, kurie nurodo ne tik padangų matmenis, bet ir kitus dalykus. Padangų žymėjimas suteikia galimybę pirkėjams lengviau išsirinkti padangas:

  • Visų pirma, pagrindiniai žymėjimai. Jie nurodo padangos gamintoją, matmenis, taip pat ir modelį bei kitas papildomus duomenis.
  • Sekantis dalykas – papildomi padangų žymėjimai, kurie nurodo jų savybes.
  • Na, ir tuomet eina specialieji padangų žymėjimai, kurie nurodo kokias nors išskirtines jų savybes, paskirtį, taip pat ir išvaizdos požymius.

Renkantis padangas atkreipkite dėmesį ne tik į padangos aprašymą, bet ir žymėjimus. Jie pasako viską apie padangą, ką reikia žinoti pirkėjui. Jeigu kyla klausimų dėl žymėjimų, galite paklausti pardavėjo arba susisiekti nurodytu telefonu, jeigu perkate internetinėje parduotuvėje. Nepamirškite, kad žymėjimai nurodo savybes, į kurias turite atkreipti dėmesį. Netinkamai pasirinkus padangas ne tik greičiau jas sugadinsite, bet ir kelionės bus nesaugios.

Kas gali padėti lengviau išsirinkti padangas?

Padangai žymėjimai daugelį vairuotojų veda į neviltį. Kadangi jų daug ir labai įvairių, kai kurie vairuotojai, ypač tie, kurie neseniai pradėjo vairuoti, pasimeda. Kaip išsirinkti padangas, kai yra tiek daug visokių žymėjimų? Paprasčiausias atsakymas – pirkite internetu. Tai padės jums lengviau viską suprasti. Fizinėse parduotuvėse dažniausiai pateikta informacija yra ne tik skurdi, bet ir nėra su kuo pasikonsultuoti. Juk parduotuvėse dirbantys konsultantai neretai užimti, kadangi dirba prie kasos arba konsultuoja kitus pirkėjus. Jeigu norite, kad įsigytumėte padangas teisingai, turite nebijoti ieškoti informacijos ir klausti. Pirkdami internetu rasite ne tik daug informacijos, bet ir galėsite bet kuriuo metu susisiekti su konsultantais nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Tai padės jums išsirinkti padangas lengviau. Be to, atkreipkite dėmesį į tai, kokie žymėjimai nurodyti automobilyje. Kiekvienas automobilis turi individualius padangų išmatavimus. Jeigu norite pasirinkti teisingai, tuomet nepamirškite pasidomėti, kokios padangos reikalingos jūsų automobiliui. Tai padės ne tik lengviau išsirinkti padangas, bet ir leis sutaupyti. Neteisingai pasirinkus matavimus po kurio laiko teks išmesti padangas, kadangi kelionė ne tik bus nepatogi, bet ir padangos susidėvės kur kas greičiau.