Biuro kėdės priežiūros taisyklės

Jeigu norite, kad Jūsų biuro kėdė ant kurios sėdima beveik kasdien – būtų ne tik funkcionali, tačiau taip pat ir graži, tokiu atveju jai reikia skirti šiek tiek dėmesio. Apskritai geros kokybės biuro kėdės nėra lepios, tačiau natūralu, kad su laiku jos dėvisi, tad skirti šiek tiek dėmesio priežiūrai tikrai reikia.

O viskas prasideda nuo geriausios kokybės baldų. Tokius įsigyti siūlome patikimose prekybos vietose. Bene daugiausia dėmesio sulaukia AJ produktai, kurie patenkina net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Valoma pagal audinį

Dažniausiai visos biuro kėdės yra tam tikro audinio. Taip, karkasas dažniausiai yra metalinis arba aliuminis, galima rasti ir pigesnius – plastikinius. Tačiau apskritai svarbiausia tinkamai išvalyti audinį, kuriuo yra padengta pati kėdė. Priklausomai nuo audinio – taip pat kinta ir valymo priemonės bei tipas. Apskritai geriausia yra nešti pas valymo specialistus, kurie gali padėti ne tik pašalinti dulkes, tačiau taip pat ir bet kokius kitus nešvarumus, kurie atsiranda su metais.

Reikia pašalinti dulkes reguliariai

Jeigu norite, kad audinys išliktų kuo ilgiau geros kokybės – turite kuo dažniau jį valyti. Dažniausiai dėl dulkių blogėja audinio kokybė, taip pat ir kinta jo spalva, jis paprasčiausiai blunka. Norint, kad spalva kuo ilgiau išliktų geros kokybės – reikia reguliariai pašalinti dulkes. O tam puikiai tinka ir paprastas dulkių valymas su šlapia šluoste.

Tinkama rėmo priežiūra

Nors audinys yra pats svarbiausias, tačiau lygiai taip pat reikia skirti dėmesio ir rėmui. Dažniausiai užtenka pašalinti dulkes. Jeigu matyti, kad konstrukcija su metais dėvisi – geriau tokios kėdės nenaudoti, tačiau sutvarkyti pirmiausia arba senas – keisti naujomis.

Visada galiam pačiam bandyti tvarkyti bei prižiūrėti kėdes arba galima paprasčiausiai vežti kėdes į cheminę valyklą. Tuomet kėdė visada bus puiki ir tarnaus daug metų. Kai sena pabos – ją bus galima visada pakeisti nauja. O įsigyti galite ajproduktai.lt/biuras/sedimi-baldai/biuro-kedes prekybos vietoje.