Komandiniai žaidimai – padės Jūsų įmonei pasiekti daugiau

Suburti komandą vieningai siekti to paties tikslo ir kartu dirbti taip, kad įmonei būtų kuo daugiau naudos – tikrai nėra paprasta. Žinoma, nereiškia, kad neįmanoma, tačiau normalu, kad kiekvienas asmuo yra individualus ir ne visiems patinka būti aktyvios bendruomenės dalimi.

O siekiant geriau pažinti kiekvieną komandos narį – tikrai labai pasiteisina įvairūs renginiai ir jų metu organizuojami komandiniai žaidimai. Svarbiausia, kad jie nebūtų diegiami per prievartą ir kiekvienas rastų tinkamą savęs realizacijos būdą.

Nuo aktyvių iki skirtų loginiam mąstymui

Pradėjus ieškoti įmonės, kuri teikia renginių organizavimo paslaugas, pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti tokioms, kurios siūlo labai daug ir labai įvairių pramogų. Pavyzdžiui, kai kuriems atrodo, kad darbo vasaros fiestoje geriausiai tinka tokios veiklos, kurios yra aktyvios. Tuo tarpu kiti supranta, kad jų komandos nariai tikrai nenorės daug laiko praleisti estafetėse, tad renkasi kur kas paprastesnius variantus, galbūt net ramesnius. Šiuo atveju kiekvieno pasirinkimas yra jo rankose, tačiau visada geriausia pasirūpinti didesniu skaičiumi veiklų, kurios gebėtų atitikti ir visų darbuotojų poreikius. Tai juos labiau įtrauks.

Kiekvienas asmuo yra asmenybė

Buriant komandos narius reikia nepamiršti, kad kiekvienas iš jų yra asmenybė. Dažniausiai visada lengviausia yra įtraukti tuos, kurie daug bendrauja. Tačiau tie, kurie ramesni, dažniausiai prioritetą ir teikia ramybę. Dėl to siūlome atsakingai ieškoti priemonių, kurios buria komandą.

Tinkama programa

Vakarėlių metu svarbi gera programa, kurios metu kiekvienas dalyvis jaustųsi puikiai. Dėl to geriausia siūlyti kuo daugiau įvairių pramogų, kad kiekvienas rastų tą variantą, kuris jam atrodo pats geriausias šventės metu.

Apskritai team building žaidimai gali atverti galimybes kur kas labiau suburti komandą. Tačiau visiškai natūralu, kad gali nepakakti tik vieno karto, kad rezultatas būtų. Visgi, ilgainiui, jis tikrai bus, tik reikia suteikia galimybę kiekvienam komandos nariui suprasti, kad jis yra svarbus ir nebūtina būti labai aktyviu, kad bendruomenė galėtų tinkamai klestėti.